«Син прибиральниці» отримав перше місце у конкурсі «ZeitGlas-2012»

«Син прибиральниці» отримав перше місце у конкурсі «ZeitGlas-2012»  Міжнародний українсько-німецький журнал «Склянка часу», редакція якого знаходиться у місті Каневі, оголосив про підведення підсумків літературного конкурсу «ZeitGlas-2012» (на краще коротке оповідання).
Міжнародним журі перше місце було присуджене оповіданню «Син прибиральниці» письменника з Черкас Станіслава Стеценка, друге – оповіданню «Хлопчик з яблуком» автора з Бердичива Юрія Балюка, третє – оповіданню «Коли продзвенить дзвінок...» письменниці з Дніпропетровська Еліни Заржицької.
Вручення дипломів та премій відбулося вчора у Чераській обласній бібліотеці ім. Шевченка.
Оповідання-переможці будуть розміщені для загального ознайомлення на сайті журналу, а переможці отримають гранти на видання своїх книг.
Головний редактор журналу Олександр Апальков пообіцяв, що конкурс тепер буде щорічним і стане головним українським конкурсом у жанрі «коротке оповідання».
Переможець конкурсу Станіслав Стеценко сказав, що, на жаль, українська література останніх двадцяти років перетворилася на «літературу конкурсів» через відсутність в Україні індустрії книговидання, а значить і такого загальноприйнятого критерію якості літературного твору, як читацький попит.
Але, – вважає він, – засновники літературних конкурсів, усе ж роблять дуже потрібну справу, спонукаючи авторів творити не тільки «в шухляду».
06.08.2012 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter