На Співочі вечори в Черкаси приїде фрік Джигурда, який співатиме й "цитуватиме поезію"

На Співочі вечори в Черкаси приїде фрік Джигурда, який співатиме й "цитуватиме поезію"Як інформують у Черкаському МВК, традиційно одночасно з фестивалем «Живий камінь» у парку 50-річчя проходять Співочі вечори. На відміну від минулих років, коли щотижня впродовж місяця у парку лунала музика у живому виконанні, цьогорічний Вечір поезії та сучасної музики триватиме лише один день – 4 серпня. Тематично він буде присвячений творчості Т.Г.Шевченка.
– Разом із музичним виконанням звучатиме співана поезія, а також декламуватимуть твори митця. Таким чином ми ставимо за мету показати поетичне слово Тараса Шевченка у сучасному виконанні. Адже творчість Великого Кобзаря – поза часом, – зауважила Валентина Шепецька, начальник управління культури.
Серед запрошених виконавців – гурт «Сад» та Микита Джигурда, який не лише співатиме, але й цитуватиме поезію. Долучитись до цього проекту організатори також запросили режисера Сергія Проскурню, який вже має приклади вдалої роботи з творчістю Т.Г.Шевченка. Зокрема – його проект «Тарас».
Початок Співочих вечорів – 4 серпня о 20.30, літній театр парку «50-річчя». Вхід вільний.
Від Провінції: зразок поетичної творчості запрошеного МВК фріка Джигурди – тут (обережно, ненормативна лексика).
30.07.2012 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter