У Черкасах стартує проект "Місто позує тобі"

У Черкасах стартує проект "Місто позує тобі"У Черкасах стартує проект під назвою «Місто позує тобі». Це спроба поглянути на Черкаси очима звичайного міського жителя – фотолюбителя чи професійного фотографа. Проект має на меті показати черкасцям красу рідного міста – від архітектурних родзинок до мальовничих пейзажів, формувати позитивний імідж міста, відкрити нові таланти, врешті-решт, активізувати молодь до креативних прогулянок на свіжому повітрі із фотоапаратами.
Протягом серпня – вересня будуть відібрані найкращі світлини в таких номінаціях: «Черкаси для двох», «Місто посміхається», «Пейзаж по-черкаськи», «Черкаси вечірні», «Черкаси з висоти», «Черкаси містичні», «Подих історії», «Вулицями мого міста». Також буде запропоновано й кілька соціально спрямованих тем: «Дороги – наша гордість», «Природа не винна, людина сама прийшла», «Їхня домівка – вулиця». Фотографії у таких номінаціях покликані привернути увагу представників міської влади та громадських організацій до екологі¦чних та соціальних проблем міста.
Як повідомляють організатори - обласне молодіжне громадське об’єднання «Європейські молодіжні ініціативи» - найоригінальніші світлини стануть візитними картками Черкас.
27.07.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter