Тулуб, Марштупа й Черкаський народний хор відлетіли в США

Тулуб,  Марштупа й Черкаський народний хор відлетіли в США Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб на чолі черкаської делегації сьогодні відлетів до Нью-Йорку, де у червні відбувається щорічний фестиваль «Наше наследие», спрямований на встановлення міжкультурного діалогу.
Як інформують у Черкаській ОДА, в складі делегації Черкаської області США відвідають також начальник управління культури Черкаської обласної державної адміністрації Василь Марштупа, перший заступник начальника Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської обласної державної адміністрації Євген Калінічев, посадові особи місцевого самоврядування, представники місцевих органів виконавчої влади, депутатського корпусу, ділових та наукових кіл, учасники творчих колективів та митці Черкащини.
«Така потужна делегація з Черкащини, у складі якої, зокрема, буде Черкаський народний хор, художники, митці й представники бізнесу (в цілому близько 60 осіб), вперше буде перебувати у Нью-Йорку, а також штаті Нью-Джерсі. Програма 3-денної поїздки, підготовка до якої тривала більше ніж півроку, дуже насичена: зустріч в ООН з Генеральним секретарем, представлення Черкаської області у різних дипломатичних місіях, перебування на фондовій біржі, переговори з губернатором штату Нью-Джерсі, виступи черкаського народного хору, зустрічі з представниками бізнесу та української діаспори і багато іншого», – поділився планами очільник області.
Очікуваним результатом візиту є поглиблення гуманітарного та економічного співробітництва, презентація історико-культурного та економічного потенціалу Черкаської області з метою розвитку культурного діалогу, налагодження прямих контактів з американськими представниками бізнесу, розширення рамок партнерства закладів культури та мистецтва, підвищення міжнародного іміджу Черкащини тощо.
«Головне для нас – відкрити Черкащину для США. Зокрема, представити українську культуру і те, що зроблено в області протягом останнього періоду», – підкреслив Сергій Тулуб.
Довідково: фестиваль «Наше наследие» – захід, у якому щорічно беруть участь найкращі делегації і виконавці з усього світу. Фестиваль має у своєму розпорядженні найкращі мистецькі майданчики Нью-Йорку, галереї та виставкові центри. Протягом місяця жителі США знайомляться з яскравими програмами в царині музики, хореографії, живопису, спорту та беруть участь в інших заходах.
19.06.2012 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter