У філармонії відбувся перший виступ Черкаського симфонічного оркестру

У філармонії відбувся перший виступ Черкаського симфонічного оркестру Як інформують у Черкаській ОДА, в філармонії відбувся перший виступ Черкаського обласного симфонічного оркестру, створеного за ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Тулуба.
Того дня перед входом до філармонії й у залі був справжній аншлаг: студенти, пенсіонери, інтелігенція – всі прийшли послухати класичну музику у виконанні улюблених музикантів.
Музиканти радували черкасців віртуозним виконанням творів Мирослава Скорика, Петра Чайковського, Георгія Свиридова та інших.
Після закінчення концерту вдячна публіка дарувала музикантам квіти. Нагадаємо, після ретельного вивчення ситуації було вирішено до вже наявного в філармонії камерного оркестру приєднаєти духовий, утворивши таким чином симфонічний. Однак і камерний, і духовий оркестри й далі діятимуть як окремі самодостатні одиниці зі своїми концертними програмами.
Нагадаємо, що напередодні нового 2012 року Черкаська міська рада відмовилася фінансувати муніципальний духовий оркестр. Після тривалого конфлікту музикантів муніципального оркестру приєднали до камерного оркестру філармонії.
03.05.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter