У Черкасах триває соціальна акція "Ви - наша совість і гордість Черкас"

Громадська організація «Рідне місто Черкаси» стала ініціатором соціальної акції «Ви – наша совість і гордість Черкас». У рамках акції в місті встановлюються білборди жителів міста, завдяки Черкаси стали такими, якими вони є сьогодні.
Костянтин Петрович Трапезніков – один із п’яти черкащан, чиї фото нині можна побачити на біг-бордах у Черкасах. У місто він приїхав ще в післявоєнні роки працював начальником судноремонтної плавбази, потім понад 50 років трудився на ПМК- 42, де обіймав посаду головного енергетика. Його правнучки Віра та Маша із задоволенням слухають цікаві розповіді Костянтина Петровича. Тож у рамках проекту «Ви – наша совість і гордість Черкас» вони написали листа на адресу громадської організації «Рідне місто Черкаси». Цю історію, як і багато інших, було опубліковано в черкаських газетах, а якраз на новорічні свята фото Костянтина Петровича з онучками з’явилося на біг-бордах.
Мама Віри і Маші – внучка Костянтина Трапезнікова Галина Тимошенко розповідає: дізнавшись про біг-борд, 85-річний дідусь сам на громадському транспорті поїхав подивитися на своє фото.
У Черкасах триває соціальна акція "Ви - наша совість і гордість Черкас"

– Він був дуже розчулений тим, що про нього не забувають. Бо для людей у віці – це неабиякий стимул не опускати руки, а чогось прагнути. Мені також телефонували знайомі, ділилися враженнями. Але багато хто подумав, що таким чином ми привітали дідуся з Новим роком, - усміхається пані Галина.
Героями біг-бордів також стали Володимир Дмитрович Кусливий разом з онуком Андрієм Азар’євим, Світлана Євгеніївна Євтєєва з онуком Женею Куліковим, Олександр Іванович Панченко та Володимир Васильович і Віра Костянтинівна Соловйови.
У Черкасах триває соціальна акція "Ви - наша совість і гордість Черкас"

Голова громадської організації «Рідне місто Черкаси», депутат Черкаської міської ради Сергій Отрешко зауважує, що проектом «Ви – наша совість і гордість Черкас» хотілося б привернути увагу до простих черкащан, котрі трудилися заради розбудови рідного міста.
– Нам надходить дуже багато теплих листів від онуків, котрі розповідають про своїх дідуся і бабусю. Кожен із героїв своєю працею допоміг зробити наші Черкаси красивим і зеленим містом. Тож ми хочемо, аби суспільство їх не забувало і цінувало. І якщо діти тепло поспілкуються зі своїми рідними, гадаю, нашу місію буде виконано, - каже Сергій Отрешко.
13.01.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter