Прокуратура: Уманська жертва відмовилася від своїх свідчень

Як нагадують у прес-службі прокуратури Черкаської області, 20 березня Уманським МВ УМВС України в Черкаській області було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 152 КК України.
З’ясовано, що в Уманський міський відділ УМВС України в Черкаській області звернулась громадянка Г. із заявою, що її було зґвалтовано групою молодих чоловіків.
Проведеними оперативними заходами встановлено осіб, підозрюваних у вчиненні вищезазначеного злочину, на яких заявниця вказала і підтвердила свої покази під час очних ставок.
Таким чином, 20 березня 2012 року підозрюваних у вчиненні злочину, в порядку ст. 115 КК України, затримано а в подальшому заарештовано.
29 березня громадянка Г. звернулася з усною заявою до органів слідства про те, що не було факту зґвалтування і вона обмовила вказаних осіб, що було нею підтверджено на додатковому допиті із застосуванням відеозапису. Крім того, відповідно до висновків попереднього огляду судово-медичного експерта на її тілі не виявлено ознак насильства. Також слідчими на основі показів свідків було встановлено повну хронологію дня проведеного громадянкою Г. в період часу з 20 по 21 березня 2012 року. Таким чином, у зв’язку з вищевикладеним та її повторною заявою проводяться оперативно-слідчі заходи.
Як ми вже повідомляли, усіх підозрюваних у згвалтуванні відпустили на волю.
02.04.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter