СБУ: Після ремонту лікарні черкаська будкомпанія присвоїла 340 тис. грн.

СБУ: Після ремонту лікарні черкаська будкомпанія присвоїла 340 тис. грн. У Черкаській області співробітники СБУ викрили протиправну діяльність службових осіб однієї з будівельних компаній, які незаконного заволоділи бюджетними коштами у сумі майже 340 тисяч гривень.
Встановлено, що у 2012 році одним з медичних закладів міста було укладено угоду з приватним підприємством щодо проведення капітального ремонту будівлі. При цьому державна експертиза проектно-кошторисної документації не була проведена, будівельні роботи виконані частково, закупівлю матеріалів здійснено за значно завищеним цінами та оформлено фіктивні акти приймання виконаних робіт.
На основі цих фінансово-господарських документів кошти у сумі майже 1 мільйон гривень державного бюджету були перераховані на рахунок виконавця, в той час коли реальна вартість робіт складала близько 650 тисяч гривень.
У подальшому незаконно перераховані на рахунок приватного підприємства 340 тисяч гривень були використані службовими особами компанії на власні потреби.
9 вересня слідчими УСБУ в Черкаській області розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
14.10.2013 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter