Міндоходи: Черкаські виробники харчових добавок обдурили бюджет на 2,8 млн. грн.

Міндоходи: Черкаські виробники харчових добавок обдурили бюджет на 2,8 млн. грн. Як інформують у Головному управлінні міндоходів Черкаської області, оперативники ГУ встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовцями товариства з обмеженою відповідальністю, яке спеціалізується на виробництві харчових добавок. Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.
Як виявила перевірка, посадовці товариства у 2012-2013р.р. відобразили в бухгалтерському та податковому обліку операції з придбання зернових культур як основної сировини для виробництва. Фактично встановлено та підтверджено висновком експертно-економічного дослідження та даних ДСТУ, що у процесі виготовлення харчової добавки придбані зернові культури не використовуються.
У результаті протизаконних оборудок з вини посадовців товариства до бюджету держави не сплачено податків на загальну суму понад 2 мільйони 800 тисяч гривень.
02.10.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter