Міндоходи: Черкаське ТОВ не сплатило 3,8 млн. грн. податків

Міндоходи: Черкаське ТОВ не сплатило 3,8 млн. грн. податківОперативники ГУ Міндоходів у Черкаській області встановили факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах посадовцями товариства з обмеженою відповідальністю, яке спеціалізується на виробленні комбікормів. Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.
Як виявила перевірка, у 2012-2013 роках посадові особи товариства відображали по обліку операції з придбання зернових культур від фіктивних суб’єктів господарювання. Штучно зависивши витрати і сформувавши незаконний податковий кредит з податку на додану вартість, вони ухилилися від сплати податків на понад 3 мільйони 800 тисяч гривень.
На даний час слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за частиною третьою ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Проводиться досудове розслідування.
25.09.2013 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter