Черкаська міліція закрила підпільний покерний клуб

Черкаська міліція закрила підпільний покерний клуб До співробітників УДСБЕЗу в Черкаській області надійшла оперативна інформація про те, що в Черкасах спритні ділки організували незаконний гральний бізнес, який діє в одному з місцевих розважальних закладів. Тут збираються азартні люди та грають у покер на гроші.
Як інформують в СЗГ УМВС в Черкаській області, для документування діяльності бізнесменів співробітники УДСБЕЗ розробили спецоперацію. Отримавши дозвіл прокуратури та суду працівники міліції провели оперативну фіксацію факту гри, після чого провели санкціонований обшук в приміщенні покерного клубу. У результаті обшуку правоохоронці виявили та вилучили два покерних столи, гральні фішки та карти, крім цього були вилучені грошові кошти здобуті злочинним шляхом в сумі 8300 гривень, 100 доларів США та документацію. На відвідувачів, які приймали участь у азартних іграх, були складені протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направлені для розгляду до Соснівського районного суду.
На даний час працівники міліції проводять слідчі дії та встановлюють коло осіб, які причетні до організації незаконного грального бізнесу.
12.09.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter