Прокуратура вважає, що в 2012 році вартість капремонту черкаських доріг завищили на 150 тис. грн.

Прокуратура вважає, що в 2012 році вартість капремонту черкаських доріг завищили на 150 тис. грн. Прокуратурою міста Черкаси виявлено факт зловживання службовим становищем службових осіб департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради та приватного виробничого підприємства „Черкаське шляхове ремонтно-будівельне управління”.
Перевіркою встановлено, що службові особи підприємства в 2012 році майже на 150 тисяч гривень завищили вартість робіт із будівництва та капітального й поточного ремонту вулиць міста Черкаси. В подальшому ці роботи були в повному обсязі, відповідно до актів виконаних робіт, оплачені замовником – департаментом ЖКК Черкаської міської ради.
Як повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб.
Відповідно до законодавства, подібні злочини караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
11.09.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter