Черкаський комунальник продав дерева по трасі "Звенигородка-Городище" за 120 тис. грн.

Черкаський комунальник продав дерева по трасі "Звенигородка-Городище" за 120 тис. грн. Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність заступника директора та працівника з реалізації лісопродукції одного з спеціальних комунальних підприємств Черкаської області, які налагодили схему отримання неправомірної вигоди від комерційних структур.
Як інформує прес-центр СБУ, службові особи вимагали від одного із приватних підприємців 120 тисяч гривень за надання оформлення дозвільної документації на проведення вирубки дерев вздовж автошляху «Звенигородка-Городище» та подальшої їх реалізації.
6 вересня співробітники СБУ затримали заступника директора під час отримання чергової частки коштів у сумі 15 тисяч гривень. Крім цього, правоохоронці попередньо задокументували факт одержання неправомірної вигоди у сумі 25 тисяч гривень.
За цим фактом слідчим відділом УМВС в Черкаській області здійснюються слідчі дії в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального Кодексу України.
09.09.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter