Спеціаліст по боротьбі з корупцією Головного управління статистики Черкаської області попався на хабарі

Спеціаліст по боротьбі з корупцією Головного управління статистики Черкаської області попався на хабарі До оперативних працівників управління по боротьбі з економічною злочинністю надійшла інформація про те, що співробітник Головного управління статистики у Черкаській області вимагає гроші з приватного підприємця міста Черкаси за допомогу у підготовці та оформленні пакету документів для участі у конкурсі по оренді державного майна та подальшому сприянні у перемозі на цьому конкурсі шляхом надання власного голосу на користь заявника.
Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, працівники міліції встановили, що протягом липня-серпня поточного року 43-річний спеціаліст відділу кадрово-правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції Головного управління статистики у Черкаській області вимагав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в сумі 15 000 гривень за допомогу в підготовці, оформленні та подачі повного пакету документів на участь в конкурсі по оренді нежитлового приміщення, яке знаходиться на балансі Головного управління статистики у Черкаській області. Також посадовець обіцяв сприяти підприємцю у перемозі на конкурсі по оренді вказаного майна шляхом надання власного голосу на користь заявника, а також сприяти в оформленні відповідних правовстановлюючих документів на оренду зазначеного майна та не перешкоджати в подальшій господарській діяльності орендарю.
Отримавши всю необхідну інформацію, правоохоронці розробили спецоперацію по затриманню зловмисника. Під час передачі першої частини грошових коштів в сумі 5000 гривень посадовця було затримано «на гарячому» в одному з кафе міста Черкаси.
За даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області проводиться розслідування кримінального провадження відкритого за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Зловмисника затримано, наразі вирішується питання щодо оголошення йому про підозру, вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності зловмисника.
06.09.2013 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter