СБУ викрило в Жашківському районі "цеховиків", які щодоби виготовляли до 10 тисяч пляшок "самопальної" горілки

17 березня ц.р. співробітники СБ України у Вінницькій області зупинили діяльність підпільного цеху фальсифікату лікеро-горілчаної продукції у Жашківському районі Черкаської області. Спритники виготовляли контрафакт шести відомих вітчизняних торгівельних марок. Процес здійснювався у цеху із сучасним потужним обладнанням, що забезпечувало можливість масового виробництва. За одну добу виготовлялось понад 10 тисяч пляшок горілки. Технологічний процес тривав 2-3 тижні, після чого цеховики щоразу демонтовували обладнання і, замітаючи сліди, переїжджали на нове місце. Для підпільного використовували пусті приміщення колишніх зернових складів району. З конспіративними цілями готову продукцію вивозили, і дрібним оптом реалізовували у торгівельних точках кількох областей.
Під час огляду підпільного виробництва, затримано шість осіб, виявлено промислове обладнання, вилучено близько 160 тисяч фальшивих акцизних марок, 5 тонн спирту, 600 ящиків готової продукції і майже 40 тисяч підготовлених пляшок у поліетиленовій упаковці. Того ж дня у місті Тетіїв Київської області виявлено ще одне складське приміщення, у якому власник цеху влаштував перевалочний пункт – зберігав перед подальшим транспортуванням спирт та горілку.
За матеріалами СБУ податковими органами порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2,3 ст.204 Кримінального кодексу України - незаконне виготовлення, зберігання, збут, або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, яке карається позбавленням волі від 5 до 10 років з вилученням і знищенням виготовленого та з конфіскацією обладнання. Начальника цеху заарештовано.
Прес-служба СБУ
22.03.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter