За хабар черкаському податковому інспектору загрожує до 5 років позбавлення волі

Прокуратурою міста Черкаси затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно головного державного податкового ревізора-інспектора одного з відділів ДПІ у м.Черкаси Черкаської області ДПС України.
Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, 32-річний чоловік підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України – одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої їй влади.
Як повідомив прокурор міста Олександр Маслюк, слідством встановлено, що посадовець вимагав та отримав від підприємця з Черкас гроші. Взамін обіцяв погасити заборгованість підприємця по санкції за порушення податкового законодавства і видати йому довідку про відсутність такої заборгованості. Затримали податківця під час отримання коштів. В подальшому його було звільнено з правоохоронних органів.
Наразі обвинувальний акт розглядається у Придніпровському районному суді м.Черкаси.
За подібні правопорушення Кримінальний кодекс України передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
02.09.2013 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter