На Черкащині керівники фермерського господарства присвоїли понад 1 млн. грн. компенсаційних коштів

На Черкащині керівники фермерського господарства присвоїли понад 1 млн. грн. компенсаційних коштів За матеріалами оперативників ГУ Міндоходів у Черкаській області слідчим управлінням фінансових розслідувань розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного отримання з бюджету держави на розрахункові рахунки заявлені до відшкодування суми фермерським господарством Черкаської області. Про це повідомив заступник начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий.
За його словами, в ході проведеної перевірки оперативники Міндоходів встановили, що посадовці господарства, скориставшись можливістю отримати часткову компенсацію з державного бюджету, передбачену законодавством України для фінансової підтримки господарств агропромислового комплексу, відобразили у відповідних офіційних документах завідома неправдиві дані щодо використання коштів з кредитного рахунку на сільськогосподарські потреби. На підставі вказаних офіційних документів фермери отримали на банківський рахунок з державного бюджету кошти в сумі понад 1 мільйон гривень, які в подальшому незаконно привласнили.
О.Чалий відмітив, що вказане кримінальне правопорушення кваліфіковано за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України, як заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем. Матеріали перевірки внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться комплекс подальших оперативних та слідчих дій, направлених на притягнення до відповідальності осіб, які скоїли злочин та відшкодування заподіяних державі збитків.
02.09.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter