Прокуратура вимагає від Черкаської міськради, згідно з яким одна земельна ділянка в місті має двох фактичних користувачів

З метою поновлення прав громадян прокурор міста Черкаси звернувся з позовною заявою про скасування рішень Черкаської міської ради.
Як повідомив начальник відділу прокуратури міста Сергій Зубенко, розглянуто звернення жителів Черкас, які нарікали на порушення їхніх прав на землю.
Встановлено, що двом родинам на праві власності з 1998 року належить будинок. Проте земельна ділянка, де він розташований, за рішенням Черкаської міської ради була передана в оренду суб’єктам господарювання міста. Власники будинку, що повинні були дати на це згоду, поставлені до відома не були. І лише в процесі приватизації земельної ділянки вони виявили цей факт.
– Відповідно до положень Земельного кодексу України, при переході права власності на будівлю і споруду разом із цими об’єктами переходить і право власності або право користування земельною ділянкою, – зазначив Сергій Зубенко. – Оскільки ці норми були порушені, ми домагатимемось скасування вказаного рішення Черкаської міської ради.

прес-служба прокуратури міста Черкаси
19.08.2013 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter