У Черкасах закрили чергове "гаражне" підприємство з виробництва самопальної горілки

У Черкасах закрили чергове "гаражне" підприємство з виробництва самопальної горілки У Черкасах припинено діяльність дев’ятого з початку року підпільного виробництва алкогольного фальсифікату. Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб. Він розповів, що оперативники ГУ Міндоходів у Черкаській області, під час відпрацювання оперативної інформації задокументували канал незаконного постачання контрабандного спирту 35-ти річним підприємливим жителем обласного центру та під час проведення огляду орендованих приміщень автомобільних гаражних кооперативів міста виявили підпільний цех з виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.
Під час огляду господарства виробника фальсифікату оперативники виявили та вилучили понад 6 тисяч літрів сировини (спирту) невідомого походження орієнтовної вартості понад 360 тис. гривень, в пластикових бочках та каністрах різних ємностей; обладнання для виготовлення фальсифікованої продукції; вантажний автомобіль, на якому фальсифікат прямував до споживача та 220 літрів готової водно-спиртової суміші на загальну суму 13,2 тисяч гривень.
Зразки спирту та фальсифікованої лікеро-горілчаної продукції направлено на експертизу для встановлення відповідності вимогам державних стандартів даної продукції.
Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів). Проводяться оперативно - слідчі дії щодо встановлення каналів постачання спирту.
15.08.2013 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter