У Черкасах закрито підпільний цех з виробництва горілки

У Черкасах закрито підпільний цех з виробництва горілки Нещодавно співробітники головного оперативного відділу Державної податкової інспекції у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області при відпрацюванні території обслуговування виявили та припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції. Про це поінформував начальник Головного оперативного відділу ДПІ у м. Черкасах Тарас Білокінь.
Черкаських оперативників зацікавила активна діяльність одного з жителів міста і недарма. Як з’ясувалось, чоловік заходився виробляти горілку та коньяк. Підприємливий мешканець Черкас налагодив нескладне виробництво у власному приватному домоволодінні, змішуючи спирт та воду і додаючи різні хімічні інгредієнти для покращення смакових якостей. Цю небезпечну для здоров’я рідину розливав у пляшки. Зайве говорити про недотримання елементарних правил санітарії, підготовку води та інші умови, необхідні для якості продукції. Готову ж продукцію збував на ринках та знайомим за прийнятною ціною.
Діяльність підпільної гуральні була активною, але недовгою. Під час обшуку оперативники вилучили близько 24 пластикових каністр різної ємкості з майже 100 літрами водно-спиртової суміші. Небезпечна суміш підпільної гуральні готова вже була до реалізації покупцям. Вилучений фальсифікат, знаряддя для розливу та змішування «зеленого змія» стануть доказами у кримінальному провадженні за незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів.
За таке кримінальне правопорушення Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
14.08.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter