У Черкасах виробники фарб не сплатили в бюджет понад 3,3 млн. грн. податків

У Черкасах виробники фарб не сплатили в бюджет понад 3,3 млн. грн. податківНещодавно співробітники оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області встановили факт ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовими особами черкаського товариства – виробника лакофарбової продукції. Про це поінформував начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.
Як встановлено під час перевірки, посадовці товариства впродовж 2011 – 2012 рр. відображали у податковому обліку операції з придбання товарів (робіт, послуг) від фіктивних суб’єктів господарювання, що фактично не мали необхідних матеріально-технічних, трудових та інших передумов для виконання предмету договору.
В результаті протизаконних оборудок з вини посадових осіб товариства до бюджету держави не сплачено податків на загальну суму понад 3 мільйони 300 тисяч гривень.
І.Щерб повідомив, що за даним фактом співробітники слідчого управління фінансових розслідувань розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Наразі триває досудове розслідування.
09.08.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter