Посилка щастя: на черкаську зону в посилці передали мобілки та наркоту

Посилка щастя: на черкаську зону в посилці передали мобілки та наркотуЗа повідомленням прес-служби управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області 2 серпня в ході реалізації оперативної інформації, під час догляду поштової посилки, котра надійшла на ім’я засудженого Черкаської виправної колонії, співробітниками установи було виявлено та вилучено цілий арсенал заборонених предметів та речовин.
Зловмисники намагались передати до колонії два мобільні телефони, зарядний пристрій та екран для мобільного телефону. Крім цього в посилці були одноразові шприци, три поліетиленові згортки з речовиною рослинного походження зеленого кольору, котра зовні схожа на наркотичну (канабіс), та ще один поліетиленовий згорток з речовиною коричневого кольору зі специфічним запахом, котра зовні схожа на наркотичну (ацетильований опій).
Матеріали, зібрані по даному факту, були направлені до Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.
07.08.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter