У Черкасах викрили Інтернет-шахрая

У Черкасах викрили Інтернет-шахрая Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, під час моніторингу мережі Інтернет співробітниками відділу по боротьбі з кіберзлочинністю на форумі одного з Інтернет-аукціонів було виявлено користувача, який пропонував до продажу речі, але після отримання коштів не надсилав їх покупцям.
З метою перевірки отриманих даних працівники міліції звернулися до служби безпеки аукціону, від якої згодом було отримано відповідь: на даного користувача справді надходять скарги від покупців, які, надіславши йому грошові кошти на банківську картку, в подальшому не отримують замовлене спортивне взуття. При спробі служби безпеки Інтернет-аукціону зв’язатися з цим продавцем, він чемно відповідав, що протягом двох тижнів всім замовникам буде надіслано обумовлений товар або будуть повернуті їхні гроші. Проте це виявилося лише обіцянкою.
Після проведення ряду оперативно-розшукових заходів, співробітникам міліції вдалося встановити особу, яка здійснювала діяльність з цього профілю на аукціоні. Зібравши всю необхідну доказову базу та після отримання необхідних дозволів, працівники міліції провели санкціонований обшук за місцем проживання 42-річного непрацюючого, раніше судимого жителя міста Черкаси. У ході проведення обшуку в помешканні чоловіка було вилучено комп’ютерну техніку, з якої він здійснював вхід до мережі Інтернет, та банківські картки, на яку відбувалися перекази грошових коштів.
При спілкування зі слідчим затриманий пояснював, що таким чином він вирішив заробити собі на життя, а тому придумавши нехитру схему збагачення вирішив втілити її за допомогою Інтернет-аукціону. І така кримінальна діяльність чоловіка лише за 30 епізодів нанесла користувачам аукціону збитків на суму близько 10 тисяч гривень.
01.08.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter