У Смілянському районі син вирощував на городі батька снодійний мак

У Смілянському районі син вирощував на городі батька снодійний мак Під час проведення загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», співробітники Смілянського міськвідділу міліції довідалися про те, що в одному із сіл Смілянського району на території власного домоволодіння, місцевий житель незаконно вирощує рослини схожі на мак. Дану інформацію було внесено до єдиного реєстру, слідчим відділом Смілянського міськвідділу відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 КК України та проводяться слідчі дії. Для перевірки інформації та припинення подальшої незаконної діяльності, правоохоронці отримали дозвіл санкціонований прокурором на проведення обшуку вказаного домоволодіння.
Дільничні інспектори Смілянського міськвідділу міліції помітили на земельній ділянці насадження рослин, які своїм зовнішнім виглядом були схожі на снодійний мак. Господар садиби підтвердив, що це дійсно мак. Дідусь розповів, що йому невідомо звідки взялися ці рослини, адже за городом доглядає його син, який періодично приїздить допомагати. Рослини відразу були вилучені правоохоронцями, їх кількість становила 106 кущів. В подальшому вони були направлені на дослідження.
Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, на даний час проводяться ряд експертиз та з’ясовується - хто ж саме посіяв і вирощував рослини маку.
30.07.2013 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter