Проти забудовника вертодрому Януковича в Пекарях відкрито кримінальне провадження

Проти забудовника вертодрому Януковича в Пекарях відкрито кримінальне провадженняПравоохоронними органами відкрито кримінальне провадження проти службових осіб Державного підприємства «Льодові арени», яке будувало гелікоптерний майданчик «Канів» в с. Пекарі Черкаської області.
Їх звинувачують у порушенні ч. 1. ст. 191 ККУ – у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Про це народного депутата України (фракція «Батьківщина») Олександра Бригинця повідомило Міністерство внутрішніх справ України.
«Здається, правоохоронні органи нарешті почули мої безкінечні звернення з проханням звернути увагу на проблеми, які виникли навколо будівництва та роботи гелікоптерного майданчика «Канів». Сподіваюся, що це кримінальне розслідування не є громовідводом для громади і не зникне безслідно, і що справа дійде до суду, де винні отримають реальні строки. Таким чином, ця справа може стати доказом того, що зловживання будь-якого чиновника будуть рано чи пізно покарані», - заявив О.Бригинець.
В ході перевірки фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Льодові арени», здійсненої Державною фінансовою інспекцією України, встановлено ряд фінансових порушень, допущених службовими особами підприємства, у тому числі й під час будівництва вертодрому «Гелікоптерний майданчик Канів «Пекарі».
Тому Слідчим відділом Подільського РУ ГУМВС України в м. Києві було внесено відомості про зазначені правопорушення до єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження, яке перебуває на контролі Міністерства.
22.07.2013 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter