Офіційне повідомлення СБУ про затримання мера Кам`янки

Як ми вже повідомляли, 15 березня було затримано міського голову Кам`янки. Нижче – офіційне повідомлення СБУ.
Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність голови однієї із міських рад Черкаської області, який вимагав хабара у розмірі 50 тисяч гривень.
Встановлено, що посадовець пообіцяв місцевому жителю не підвищувати та не перераховувати орендну плату за користування частиною приміщення виробничої бази, яка є комунальною власністю міської ради та відповідною земельною ділянкою, за що і вимагав хабар.
15 березня ц.р. співробітники СБУ затримали правопорушника «на гарячому» після одержання частини хабара у розмірі 30 тисяч гривень у його службовому кабінеті.
За матеріалами СБУ прокуратурою Черкаської області порушено кримінальну справу стосовно голови однієї із міських рад Черкаської області за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (вимагання та одержання хабара) Кримінального кодексу України. Наразі затриманий перебуває під вартою, йому загрожує позбавлення волі строком до 12 років.
Слідство триває.
16.03.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
08:53 18.03.2012 Oksana_Kolisnyk:
От коли засудять, тоді побачимо, що там "встановлено" і що кому "загрожує". А то одного вже брали "маски-шоу" в робочому кабінеті ОДА, здається, також за 30 тисяч (якась сума дуже символічна). Ну і ШО?