Черкаське ПП ухилилося від сплати 2,4 млн. грн. податків

Черкаське ПП ухилилося від сплати 2,4 млн. грн. податків Cпівробітники оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області встановили факт ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовими особами черкаського приватного підприємства – гуртового торговця нафтопродуктами. Про це поінформував в.о. начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.
Як встановлено, посадовці підприємства впродовж 2009 – 2011 р.р. відображали у податковому обліку операції з придбання товарів (робіт, послуг) від фіктивних суб’єктів господарювання і таким чином не нараховували та не сплачували до бюджету держави належних сум податків.
У результаті протизаконних оборудок з вини посадових осіб приватного підприємства до бюджету держави не сплачено податків на загальну суму понад 2 мільйони 400 тисяч гривень.
І.Щерб повідомив, що відповідно до Кримінального процесуального кодексу України співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Наразі триває досудове розслідування.
17.07.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter