У Канівському районі знайшли підпільну нарколабораторію

У Канівському районі знайшли підпільну нарколабораторію До співробітників відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Черкаській області надійшла оперативна інформація про те, що в Канівському районі в одному з приватних домоволодінь місцевий житель займається незаконним вирощуванням нарковмісних рослин.
Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, господар будинку переїхав до села з Київщини, вів відлюдний образ життя, з односельцями спілкувався мало та ніде не працював. На території його двору знаходилося підсобне приміщення, в якому він проводив значну частину свого часу. Чоловік міг годинами перебувати в приміщенні за зачиненими дверима, а в самій будівлі не було навіть віконця, і чим він там займався залишалося таємницею.
Отримавши постановку на проведення обшуку даного домоволодіння, співробітники міліції вирушили за вказаною адресою. Оглянувши будинок, працівники міліції нічого протизаконного не знайшли, натомість в занедбаному сараї правоохоронці виявили цілу підпільну нарколабораторію, яка була оснащена за останнім словом техніки. Господар будинку обладнав сарай спеціальними технічними засобами, які створювали оптимальні умови для росту нарковмісних рослин коноплі. В ході обшуку приміщення працівники міліції виявили та вилучили близько 100 грамів наркотичного засобу марихуана, понад 300 рослин коноплі, які знаходились на стадії вирощування та обладнання, вартість якого перевищує 50 тисяч гривень.
Наразі слідчим відділом Канівського міськвідділу міліції УМВС України в Черкаській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України, що караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
17.07.2013 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter