Затримано чоловіка, котрий перекинув через колючий дріт Черкаської виправної колонії наркотики й мобільник

Затримано чоловіка, котрий перекинув через колючий дріт Черкаської виправної колонії наркотики й мобільникПрес-служба управління ДПтС України в Черкаській області інформує, що останнім часом почастішали спроби перекиду заборонених предметів через основну огорожу виправних установ.
Зокрема, нещодавно така спроба була зафіксована у Черкаській виправній колонії. Співробітники установи близько 21 години затримали 29-річного жителя міста Черкаси, котрий здійснив перекид поліетиленового згортка на територію об’єкта, що охороняється. Зловмисник, помітивши співробітників колонії, намагався зникнути з місця події.
Після огляду внутрішньої забороненої зони був виявлений та вилучений зазначений пакунок. Всередині містились два медичні шприци з п’ятьма голками, мобільний телефон із елементом зарядного пристрою та шприц з речовиною, яка, згідно з висновком експерта, є ацетильованим опієм. Вага вилученого наркотичного засобу становить 0,209 грама.
Зібрані матеріали внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань СВ Придніпровського РВ м. Черкаси за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України. Тепер громадянину, котрий намагався здійснити перекид, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна¬.
15.07.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter