У Смілі зник потерпілий від ментовських катувань Василь Врадій

У Смілі зник потерпілий від ментовських катувань Василь ВрадійЯк інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, у ЗМІ поширено повідомлення про те, що житель міста Сміла Василь Врадій, який є потерпілим у кримінальному провадженні стосовно трьох оперуповноважених Смілянського міського відділу УМВС України в Черкаській області, безвісті зник перед початком судового розгляду.
За даним фактом 18 червня поточного року міським відділом міліції розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого з ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).
У зв’язку з тим, що вказана подія викликала у громадськості суспільний резонанс та до неї можуть бути причетні працівники міліції кримінальне провадження за підслідністю передано для розслідування слідчим органів прокуратури Черкаської області.
Досудове розслідування триває.
Про зникнення Василя Врадія у своємо блозі на LB сповістила PR-менеджер Української Гельсінської спілки з прав людини, член правління Центру інформації про права людини Марина Говорухіна. Смілянин Василь Врадій, який звинувачував міліціонерів у катуваннях, безслідно зник перед початком судового розгляду.
Згідно з інформацією, яку оприлюднила Марина Говорухіна, посилаючись на брата Василя та його адвоката, Василь Врадій зник напередодні судового засідання:
«…за словами брата Василя, вранці той повідомив, що його викликають до відділку міліції. Після цього його більше ніхто не бачив. Додому не повертався, телефон не відповідає.
Адвокат Врадія стверджує, що в день зникнення він намагався їй додзвонитися, проте вона була на іншому засіданні, і коли передзвонила, його телефон вже не працював.
Через три дні брат звернувся до того ж відділку міліції із заявою про зникнення, яку було внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань з кваліфікацією умисне вбивство. Досі про місцезнаходження Василя Врадія нічого не відомо. Судовий процес проти міліціонерів розпочався без потерпілого».
Нагадаємо, що Василь Врадій в 2012 році був затриманий міліціонерами після його конфлікту з місцевої жінкою, з якої він нібито мав побутові непорозуміння. Після затримання смілянин звернувся до прокуратури із заявою про його катування електричним струмом. По факту звернення прокуратурою було проведене розслідування, а нещодавно розпочався судовий процес проти міліціонерів.
11.07.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter