Соснівський райсуд повторно звільнив з-під варти зарізяку, який намагався вбити депутата Черкаської райради Олександра Яценка

Соснівський райсуд повторно звільнив з-під варти зарізяку, який намагався вбити депутата Черкаської райради Олександра ЯценкаТравнева подія, яка пов’язана із замахом на вбивство одного із черкащан, біля бару «Оскар», викликала незадоволення у громадськості, у зв’язку з тим, що Соснівський районний суд міста Черкаси відмовив у задоволенні клопотання слідчого щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, прокурором міста Черкаси на адресу Вищої кваліфікаційної комісії України внесено скаргу на неправомірну поведінку судді, який грубо порушив правила суддівської етики та підірвав авторитет правосуддя.
Також на вказане рішення суду прокурором подано апеляцію, яку ухвалою Апеляційного суду Черкаської області задоволено, а підозрюваного взято під варту.
Однак вчора Соснівський районний суд міста Черкаси не задовольнив клопотання слідчого про продовження строку тримання під вартою арештованого та одразу звільнив його в залі судового засідання.
Не погоджуючись з рішенням суду, прокурор знову подав апеляцію.
Нагадаємо, що 7 травня поточного року 25 річний підозрюваний, перебуваючи біля бару «Оскар», що розташований на бул. Шевченка в місті Черкаси, маючи умисел на скоєння умисного вбивства потерпілого, завдав йому ножове поранення в область грудної клітини.
За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України (замах на умисне вбивство).
10.07.2013 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter