У Городищенському районі накрили підпільний цех з виробництва деревного вугілля

У Городищенському районі накрили підпільний цех з виробництва деревного вугілля До оперативних працівників управління по боротьбі з економічною злочинністю надійшла інформація про те, що в адміністративних межах одного із сіл Городищенського району підприємливі громадяни займаються виробництвом деревного вугілля з порушенням норм чинного законодавства.
Працівники УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області спільно з державною екологічною інспекцією протягом доби задокументували діяльність чотирьох підприємств, які займалися виготовленням вугільної продукції, не маючи документів дозвільного характеру. Під час огляду території підпільного виробництва, яка була розміщена в лісі на краю села та огороджена високим парканом, було виявлено десятки металевих печей, в яких постійно здійснювався процес виробництва деревного вугілля, а також велику кількість вже готового вугілля розфасованого по мішках. Наявність такої кількості обладнання та готової продукції свідчило про значні прибутки, які отримують зловмисники від своєї протиправної діяльності. Жодних документів, які б підтверджували законність функціонування підприємств та права використання земельних ділянок, їх власники не надали.
Як повідомляють у СЗГ УМВС в Черкаській області, по даному факту за матеріалами управління по боротьбі з економічною злочинністю Управління МВС України в Черкаській області слідчим відділом Городищенського райвідділу міліції відкрито чотири кримінальних провадження за ознаками злочинів проти довкілля. У рамках відкритих кримінальних проваджень додатково здійснюється перевірка фактів законності використання земельних ділянок та сплати податків до бюджету.
08.07.2013 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter