Прокуратура: 2009 року міськрада Черкас неправомірно віддала в оренду понад 14 тис. кв. метрів земель водного фонду

Прокуратура: 2009 року міськрада Черкас неправомірно віддала в оренду понад 14 тис. кв. метрів земель водного фонду Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, за результатами перевірки за колективним зверненням мешканців житлового будинку по вул. Героїв Дніпра, 49 прокуратурою міста Черкаси встановлено, що посадові особи департаменту архітектури, будівництва та землеустрою виконавчого комітету Черкаської міської ради без отримання всіх необхідних висновків відповідних служб щодо проекту відведення земельної ділянки, яка відноситься до категорії земель водного фонду та має рекреаційне призначення, винесли на розгляд Черкаської міської ради цей проект. У результаті цього у 2009 році між Черкаською міською радою та черкаським ТОВ укладено договір оренди землі строком на 49 років.
– Унаслідок протиправних дій посадових осіб департаменту архітектури, будівництва та землеустрою Черкаського міськвиконкому з користування міської громади вилучено 14 400 квадратних метрів земель водного фонду, розташованих у прибережній смузі Кременчуцького водосховища, чим авторитету держави та органів місцевого самоврядування завдано збитків, – повідомляє прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.
Відомості про це внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 365 КК України – перевищення службових повноважень. Досудове розслідування проводиться СВ Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області.
03.07.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter