У Черкасах викрито мережу підпільних букмекерських контор

У Черкасах викрито мережу підпільних букмекерських контор Як інформує ДПІ в м. Черкаси, в обласному центрі виявлено мережу залів, в яких під виглядом державних лотерей фактично функціонували букмекерські контори. У таких залах проводився прийом готівкових коштів в якості ставок на спортивні події, що давало змогу отримати грошовий виграш за результат події, яка повністю або частково залежить від випадковості. У злочинній схемі брало участь київське підприємство, яке забезпечує проходження електронних платежів „он-лайн”.
Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» діяльність, пов'язана з організацією, проведенням та наданням можливості доступу у букмекерських конторах визначена як гральний бізнес.
За результатами проведених обшуків у гральних залах співробітниками оперативного відділу вилучено 36 системних блоків та моніторів, 30 LCD – телевізорів, а також близько 25 тис.грн. готівкових коштів, отриманих від клієнтів в якості ставок на спортивні події.
На даний час відкрито кримінальне провадження та проводяться подальші заходи щодо встановлення осіб, які організували діяльність грального закладу. Останніх чекає кримінальна відповідальність та фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі 9,176 млн.грн.
02.07.2013 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter