Екс-керівниці апарату апеляційного суду Черкаської області, яка наказала знищити 1,5 тисяч судових справ, загрожує від 7 до 10 років

Екс-керівниці апарату апеляційного суду Черкаської області, яка наказала знищити 1,5 тисяч судових справ, загрожує від 7 до 10 років Як інформують у прес-службі черкаської прокуратури, слідчим управлінням прокуратури області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього керівника апарату апеляційного суду Черкаської області.
Вказана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень).
Як повідомлялось раніше, службова особа, дала незаконну вказівку підлеглим працівникам суду знищити понад 1,5 тис. судових справ, строк зберігання яких не закінчився.
Підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Наразі обвинувальний акт розглядається в Придніпровському суді міста Черкаси, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді від семи до десяти років позбавлення волі.
02.07.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter