У Каневі підприємця засудили на 11 років за замовлення вбивства конкурента

Як інформує УНН, вироком Канівського міськрайонного суду Черкаської області засуджено підприємця, який замовив вбивство свого партнера. Про це повідомила заступник начальника управління ГПУ з нагляду за дотриманням законів органами внутрішніх справ Ольга Бондаренко, повідомили у прес-службі прокуратури.
За її словами, досудовим слідством встановлено, що в серпні минулого року підсудний, переслідуючи мету навмисного заподіяння смерті свого партнера, з яким раніше займався спільної підприємницької діяльності, на грунті неприязних відносин, замовив його вбивство і передав виконавцю в якості авансу 4300 грн.
"Однак особа, яка виступала виконавцем злочину, повідомила про зазначений факт в правоохоронні органи. Надалі було інсценовано вбивство партнера і зроблені фотознімки із зображенням нібито вбитого потерпілого", - зазначила Бондаренко і додала, що після передачі залишку обумовленої суми грошей в розмірі 5 тис . грн, злочинець затриманий, а в його автомобілі виявлено патрони і пістолет.
Крім того, вона повідомила, що в судовому засіданні підсудний визнав свою провину. Однак, незважаючи на орієнтування державним обвинувачем призначення покарання у вигляді 11 років позбавлення волі, судом обвинувачуваного засудили до 5 років позбавлення волі.
"У зв'язку з невідповідністю покарання тяжкості вчиненого злочину, державним обвинувачем на вирок суду внесено апеляційну скаргу", - резюмувала Бондаренко.
27.06.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter