Тиждень прочісуючи нічну Черкащину, "орли Дернового" знайшли тільки 2 місця "розпусти і звідництва"

Тиждень прочісуючи нічну Черкащину, "орли Дернового" знайшли тільки 2 місця "розпусти і звідництва"З 20 по 26 червня на території Черкаської області проходила оперативно-профілактична операція «Нічне місто». Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській оьбласті, мета цієї операції - виявлення та документування протиправної діяльності злочинних спільнот, причетних до створення або утримання місць розпусти, звідництва, сутенерства, ввезення, виготовлення, збуту і розповсюдження порнографічних предметів та організації вуличної проституції.
Проведення операції було безпосередньо покладено на відділ боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моральності УКР УМВС України в Черкаській області. Також до проведення заходів були залучені відділ боротьби з кіберзлочинністю, відділення кримінальної міліції у справах дітей, управління громадської безпеки та ряд інших служб.
Так в ході проведення операції «Нічне місто» співробітниками міліції було задокументовано 10 кримінальних правопорушень:2 з них за статтею 302 Кримінального кодексу України (Створення або утримання місць розпусти і звідництво), 8 - за статтею 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). До адміністративної відповідальності притягнуто 8 осіб.
Зокрема оперативниками відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моральності було припинено незаконну діяльність 25-річного молодого чоловіка, який займався розповсюдженням в мережі Інтернет відеороликів порнографічного змісту. Виявивши факт завантаження протиправного контенту, кількість якого становила близько 30 відеофайлів, правоохоронці розпочали перевірку даної інформації. Проведені експертизи підтвердили належність досліджуваних відеороликів до порнографії. Особу зловмисника було встановлено. Наразі вирішується питання про притягнення чоловіка до відповідальності згідно з чинним законодавством.
27.06.2013 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:10 27.06.2013 Prosto-Sasha:
Були б у Дернового сови або філіни результати були б кращі. На жаль орли вночі сплять.