Черкаські "кукурузники" не сплатили понад 2,8 млн. грн. податків

Черкаські "кукурузники" не сплатили понад 2,8 млн. грн. податків Як інформують в інформаційно-комунікаційному секторі Головного управління міндоходів області, працівники Міндоходів Черкащини встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах, яке вчинили посадові особи товариства, що спеціалізується на гуртовій торгівлі зерном. Зі слів начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Сергія Вінніка, посадовці товариства продали понад 6 тис. тонн кукурудзи, проте не забезпечили нарахування та сплату до бюджету податків з такого продажу.
Використання протизаконної оборудки надало можливість керівникам товариства ухилитися від сплати податків на загальну суму понад 2 мільйони 820 тисяч гривень.
Встановлений факт вчиненого порушення підтвердили і висновки судово – економічної експертизи.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Триває досудове розслідування.
18.06.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter