Чорнобаївські ветеринари дозволили підприємцю торгувати неякісною рибою

Чорнобаївські ветеринари дозволили підприємцю торгувати неякісною рибою Як інформують у СЗГ УМВС в Черккаській області, службовці ветеринарної медицини Чорнобаївського району зловживали владою та своїм службовим становищем.
Неналежно виконуючи свої службові обов’язки, чиновники здійснили підробку документів на користь приватного підприємця, який займається переробкою риби. Працівниками міліції було здійснено перевірку діяльності даного суб’єкта господарювання зі зберігання, переробки та реалізації рибної продукції. При перевірці документації рибопереробного цеху було встановлено, що керівництво харчового підприємства працює без наявних документів дозвільного характеру, в тому числі при відсутності експлуатаційного дозволу та документів, що засвідчують якість та безпеку риби. Також у ветеринарних документах були виявлені внесені недостовірні данні на користь суб’єкта господарської діяльності.
На момент перевірки в цеху по переробці риби знаходилось 2650 кг засоленої риби та 2000 кг в’яленої риби, на яку були відсутні ветеринарні документи. Працівники міліції вилучили з переробки та реалізації рибу та припинили роботу рибопереробного цеху.
Слідчим відділом Соснівського райвідділу міліції за матеріалами УДСБЕЗ УМВС відкрито кримінальні провадження відносно службових осіб управління ветеринарної медицини за ч. 2 ст.364(Зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (Службове підроблення). Наразі слідство встановлює походження рибної сировини для переробки, так як холодильні установки для зберігання продукції на підприємстві відсутні, а, які відомо, до 10 червня на території держави вилов риби було заборонено.
17.06.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter