Шабанов: Про те, як цинічний Одарич незаконно звільнив мати-одиначку й довів її до інвалідності

Шабанов: Про те, як цинічний Одарич незаконно звільнив мати-одиначку й довів її до інвалідності Прес-служба Черкаського МВК наводить розповідь депутата Черкаської міської ради Володимира Шабанова про історію звільнення екс-мером Черкас працівників МВК Валентини Мироненко.

«Одна з найяскравіших ілюстрацій – незаконне звільнення працівниці міськвиконкому Валентини Мироненко. Вона, до речі, і виписана як постраждала в рішенні міської ради, яким було достроково припинено повноваження міського голови Одарича. Коли в цієї жінки помер батько, вона звернулася до міського голови з заявою, аби згідно чинного законодавства, їй надали три дні відпустки на поховання. Одарич розпорядження про надання відпустки підписав, але того ж дня, знаючи, що людина переживає тяжку втрату, виносить їй….догану.

Відкинувши всі юридичні аспекти, морально – етичний бік цієї справи яскраво ілюструє «любов» і «повагу» Одарича до черкащан. Більше того, він в 2008 році звільнив Валентину Григорівну за систематичне невиконання службових обов’язків. Колишній міський голова не міг не знати, що Мироненко – мати – одиначка та сама виховує неповнолітнього сина…. В подальшому судом вона була поновлена. Але не заспокоївшись, бо ймовірно, Одарич вже пообіцяв посаду Мироненко комусь іншому, він через п’ять днів знову звільняє Мироненко начебто за вимушений прогул.

Пройшовши низку судів, які вона усі виграла, Валентину Мироненко поновили на роботі. Рішення суду про її поновлення набрало чинності у вересні 2011 року. Київський Апеляційний Адміністративний суд визнав дії міського голови протиправними. Але до самого свого звільнення він не виконав рішення суду. То чому ж колишній міський голова не розповідає про цей факт? Думаю, його прихильникам було б цікаво дізнатися всю правду про його «порядність», дотримання норм Конституції» та «законослухняність».

Також як і те, що протягом цих п’яти років «ходіння по муках» жінка втратила здоров’я і стала інвалідом.

Стосовно судових юридичних моментів по справі колишнього міського голови Одарича - його захист не спромігся спростувати жодного факту щодо порушень міського голови, які були вказані в рішенні міської ради. Також він не міг пояснити, чому він не виконує Конституцію України , рішення суду та не поновлює на роботі Валентину Мироненко.

Своїми незаконними звільненнями ( а випадок з Мироненко – це лише ілюстрація низки незаконних звільнень працівників, які практикував колишній міський голова), Одарич спричинив шкоду міському бюджету в розмірі більш ніж мільйон гривень. Чому ж він не інформує громаду, хто буде відшкодовувати збитки, нанесені міському бюджету та територіальній громаді?
13.06.2013 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter