При будівництві вертодрому в Пекарях не гребували й по дрібноті в держави "тирити", - Батьківщина

При будівництві вертодрому в Пекарях не гребували й по дрібноті в держави "тирити", - Батьківщина При будівництві гелікоптерного майданчика «Канів» в с. Пекарі внаслідок завищення субпідрядними організаціями цін на матеріали, роботу машин та виконання робіт перевищення витрат становило 67,1 тис. грн..
Про це народному депутату України (фракція «Батьківщина») Олександру Бригинцю повідомила Державна фінансова інспекція на його звернення щодо перевірки використання бюджетних коштів на будівництво гелікоптерного майданчика «Канів».
Завищення витрат здійснили субпідрядні організації: ПП «Канівелектромонтаж» - на 35,0 тис. грн., ТОВ «Системи Безпеки-К» – на 26,2 тис. грн.. та ПАТ «Канів-Дніпробуд» - на 5,9 тис. грн.
«З юридичної точки зору крадіжка бюджетних коштів в такому обсязі є достатньою підставою для відкриття кримінальної справи», - переконаний О.Бригинець.
Саме тому, нардеп звернувся до Генеральної прокур атури України з проханням надати інформацію про те, чи відкрита кримінальна справа за виявленими Державною фінансовою інспекцією фактами розкрадання бюджетних коштів.
«Я впевнений, що при глибокому і більш ґрунтовному розслідуванні ситуації, суми розтрачених бюджетних коштів збільшаться. Згаданий випадок є переконливим аргументом для того, що почати розслідувати й інші справи щодо витрати бюджетних коштів на об’єкти, збудовані до «Євро-2012», - вважає О.Бригинець.
Як повідомляв нардеп, загалом при будівництві гелікоптерного майданчика «Канів» було здійснено порушень на 6,2 млн. грн., у тому числі державі було завдано збитків на суму 1,3 млн. грн. Крім того, на суму 4,9 млн. грн. завдано збитків за рахунок здійснення оплати за роботи, які документально не підтверджено.
11.06.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter