За несплату близько 10 тис. грн. аліментів черкащанину загрожує до 2 років позбавлення волі

За несплату близько 10 тис. грн. аліментів черкащанину загрожує до 2 років позбавлення волі Прокуратурою міста Черкаси затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя Черкас, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України - ухилення від сплати аліментів на утримання дітей.
Під час досудового розслідування з’ясувалося, що згідно з рішенням апеляційного суду Черкаської області був встановлений порядок стягнення із черкащанина аліментів на утримання сина. Однак чоловік протягом 2012 – 2013 років злісно ухилявся від сплати. При цьому він щомісячно отримував доход, але цей факт від працівників державної виконавчої служби приховував, внаслідок чого станом на 1 травня заборгував на утримання свого сина близько 10 000 гривень.
Зараз обвинувальний акт розглядається в Придніпровському районному суді м. Черкаси. Обвинуваченому загрожує обмеження волі на строк до двох років. Крім того, в рамках кримінального провадження матір’ю потерпілого заявлено позов на відшкодування невиплаченої суми, інформує старший прокурор прокуратури міста Іван Луговський.
11.06.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter