Черкаська міліція підбиває підсумки операції "Нерест"

Черкаська міліція підбиває підсумки операції "Нерест" Як нагадують у СЗГ УМВС в Черкаській області, на території області із 25 березня по 10 червня проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест», що покликані зберегти живі водні ресурси регіону.
Протягом проведення операції «Нерест» працівниками лінійного відділення в річковому порту міста Черкаси УМВС було виявлено 46 правопорушень у сфері злочинів проти довкілля із кваліфікацією статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), а сума збитків, завданих державних інтересам, становить 158 тисяч гривень. Правоохоронці вилучили у браконьєрів 6 човнів, 5 двигунів, 2 лафети та 74 заборонених знарядь лову.
Працівниками міліції в річковому порту міста Черкаси також приділялася значна увага відпрацюванню ринків та місць стихійної торгівлі свіже виловленою рибою, в ході яких було притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 159 КУпАП (Порушення правил торгівлі на ринках) 40 осіб.
07.06.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter