Апеляційний суд Черкаської області визнав мера Кам`янки винним у корупційному правопорушенні

Апеляційний суд Черкаської області визнав мера Кам`янки винним у корупційному правопорушенніЗа інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, сьогодні Апеляційний суд Черкаської області, заслухавши доводи прокурора, залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення Кам’янського міського голову.
Установлено, що міський голова, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування, займався підприємницькою діяльністю, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
У результаті чого, відповідно до ч. 1 ст. 172-4 КУпАП на службовця, за погодженням прокурора, спецпідрозділом УСБУ в області складено протокол про вчинення корупційного правопорушення.
У подальшому Соснівським районним судом м. Черкаси його визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 850 гривень з конфіскацією неправомірної вигоди.
Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, міський голова подав скаргу до Апеляційного суду Черкаської області.
Довідково: відповідно до ст. 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення, підлягає звільненню з відповідних посад у триденний строк з дня отримання органом місцевого самоврядування копії відповідного судового рішення, яке набрало законної сили.
Міським головою Кам`янки працює Володимир Тірон.
27.05.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter