У Смілі повторно затримали двох чудиків, які вперто продовжують розбирати водозабірну станцію на металобрухт

У Смілі повторно затримали двох чудиків, які вперто продовжують розбирати водозабірну станцію на металобрухт До співробітників Смілянського міськвідділу міліції звернулися жителі одного з мікрорайонів міста і повідомили про те, що двоє молодиків здійснюють демонтаж металоконструкцій на території недіючої водозабірної станції. Нещодавно смілянські міліціонери вже затримували зловмисників, коли ті крали метал з цієї станції. Працівники карного розшуку терміново виїхали на місце скоєння злочину.
В одному з приміщень міліціонери помітили двох чоловіків, які за допомогою спецінструменту демонтували металеві конструкції. Зловмисників було затримано «на гарячому», ними виявилися 20-ти та 22-річний місцеві жителі, яких місяць тому правоохоронці затримували на цьому ж місці з краденим металом. Зловмисники ще навіть не отримали покарання за попередню крадіжку та перебувають під слідством. В приміщенні було виявлено підготовлений до вивезення металобрухт та інструмент, яким користувалися зловмисники. Про виявлений факт було проінформовано представників водоканалу, які також прибули на місце.
Оглянувши приміщення, в якому було затримано крадіїв, представники водоканалу повідомили, що частково демонтовано металеву крівлю та вирізано електричний дріт. Про шкоду завдану підприємству зобов’язалися повідомити додатково, після проведення необхідної перевірки.
Затриманих відразу було доставлено до міськвідділу міліції. Опинившись у кабінеті слідчого, зловмисникам не залишалося нічого іншого, як в усьому зізнатися, адже доказів про їх причетність до крадіжки було зібрано більше ніж достатньо. Молодики розповіли працівникам міліції, як все сталося: коштів на власні потреби як завжди бракувало, бажання працевлаштуватися також не з’явилося. Тому вони вирішили взятися за старе. Підготувавши необхідний інструмент, серед білого дня вирушили на справу. На території недіючої станції, окрім зловмисників нікого більше не було, тому вони вільно почали демонтувати металеві конструкції. Здійснити задумане зловмисникам не судилося, їх протиправні дії вчасно припинили працівники міліції.
СЗГ УМВС в Черкаській області
27.05.2013 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter