Прокуратура: 35 правоохоронців з Придніпровського та Соснівського райвідділів притягнуто до відповідальності за нереєстрацію повідомлень про правопорушення

Прокуратура: 35 правоохоронців з Придніпровського та Соснівського райвідділів притягнуто до відповідальності за нереєстрацію повідомлень про правопорушення Прокуратурою міста Черкаси з моменту набрання чинності нового Кримінального процесуального законодавства постійно проводяться перевірки з питань додержання співробітниками Придніпровського і Соснівського РВ в м.Черкаси УМВС
України в Черкаській області його вимог та Положення про Єдиний реєстр досудових розслідувань під час реєстрації заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення.
За інформацією прес-служби прокуратури міста Черкаси, виявлено факти невнесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення.
Як інформує заступник прокурора міста Черкаси Сергій Шелудяков, починаючи з 20 листопада 2012 року, коли набрав чинності новий КПК України, співробітниками Придніпровського райвідділу міліції не було зареєстровано в ЄРДР 21 заяву, Соснівського райвідділу – 19 заяв, які містили склад кримінального правопорушення. Вказані повідомлення прокуратурою міста внесені до ЄРДР, а на адресу начальника УМВС України в Черкаській області спрямовано 9 документів прокурорського реагування. За результатами їх розгляду керівництвом УМВС України в області 35 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
24.05.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter