У Черкасах закрили підпільну гуральню

У Черкасах закрили підпільну гуральнюНещодавно співробітники Головного управління Міндоходів у Черкаській області закрили ще одне підпільне виробництво з виготовлення алкогольних напоїв. Як виявилось, «цех» облаштував у власному домоволодінні 40-річний житель області. Він постачав співгромадянам горілку, винні напої та коньяк.
За інформацією прес-служби Головного управління Міндоходів у Черкаській області, виявлено та вилучено ємності із спиртом, готову фальсифіковану продукцію, допоміжні устаткування для її виготовлення, хімічні інгредієнти для покращення смакових якостей та барвники для зміни кольору. Також вилучено автомобіль, що використовувався для транспортування сировини та готової продукції.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на понад 215 тисяч гривень.
Згідно з висновком лабораторії, вилучений спирт і фальсифіковані алкогольні напої не відповідають вимогам відповідної нормативно-технічної документації, їх вживання становить загрозу для здоров’я та життя людини.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення по ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Проводиться досудове розслідування.
24.05.2013 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter