Черкаське ПП не сплатило в бюджет понад 2,7 млн. грн.

Черкаське ПП не сплатило в бюджет понад 2,7 млн. грн. Працівники Міндоходів Черкащини встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовими особами приватного підприємства – продавця харчових продуктів.
Як інформують у Головному управлінні Міндоходів у Черкаській області, було встановлено, що приватники в 2010-2012р.р. років штучно формували витрати і податковий кредит з податку на додану вартість за операціями з придбання зернових культур у суб’єктів господарювання, що мають ознаки фіктивності.
Використання цієї схеми надало можливість керівникам підприємства ухилитися від сплати податків на загальну суму понад 2 мільйонів 700 тисяч гривень.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах). Проводиться досудове розслідування.
18.05.2013 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter