У Золотоноші судитимуть 33-річну жінку, яка обманом заволоділа 68 тис. грн. з держбюджету

За процесуального керівництва прокурорів Золотоніської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо місцевої жительки, яка заволоділа чужим майном шляхом обману.

За даними слідства 33-річна жителька міста Золотоноша під час подачі офіційних документів до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради умисно не вказала відомості щодо наявності майна, приховавши свій матеріальний стан, внаслідок чого безпідставно заволоділа коштами з державного бюджету на суму майже 68 тисяч гривень.

Санкція указаної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді штрафу до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.
29.03.2023 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter