Екопрокуратура: Порушено кримінальне провадження за фактом незаконної забудови в районі черкаського Човнового причалу

Екопрокуратура: Порушено кримінальне провадження за фактом незаконної забудови в районі черкаського Човнового причалу Як інформують у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури, за останні декілька років вільна від забудови земельна ділянка, яка розташована в районі Човнового причалу Черкаської обласної організації українського товариства мисливців і рибалок та знаходиться в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища, за відсутності належного архітектурно-будівельного контролю влади поступово почала перетворюватися із зони масового відпочинку мешканців і гостей міста Черкаси у зону рекреації для окремих громадян.
За офіційними даними управління Держземагенства у Черкаському районі Черкаської області зазначена земельна ділянка відноситься до міських земель не наданих у власність чи користування, тобто належить територіальній громаді міста.
У квітні 2013 року Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою направлено вимоги до органів контролю вжити невідкладних заходів щодо припинення незаконного будівництва. Проте будівництво не тільки не припинилось, а навпаки прискорилося.
За таких умов, з метою припинення незаконного будівництва та притягнення винних до кримінальної відповідальності Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою 17.05.13 порушено кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.197-1 КК України.
18.05.2013 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter